UPOZORNĚNÍKritériu neodpovídají žádné výrobky.

fantoys.cz » The Crow

The Crow Zrušit skupinu

celkem: 0 produktů

Superhrdinům nemusí jít o světový mír. Občas jim stačí ke štěstí i prachobyčejná touha po pomstě (jak to ostatně dokazuje i Punisher), které má kytarista Eric Draven na rozdávání. Před očima mu znásilnili a zabili přítelkyni, a co hůř – zabili i jeho. Teď se vrací jako takřka nesmrtelná Vrána (The Crow) a jeho nepřátelé by se měli začít bát.

Kytarista Eric Draven jde spolu se svou snoubenkou potemnělou ulicí a užívá si života – však se další den má ženit, no ne? Zamilované dvojici však, stejně jako Batmanovým rodičům, zkříží plány skupina vrahů, kteří kytaristu těžce zraní, jeho přítelkyni mu přímo před očima znásilní a ubijí k smrti. Eric jen o chvíli později umírá na následky těžkých zranění. To, co vypadá jako konec, je však pouhý začátek – přesně o rok a den později, na Halloween – mu na náhrobku přistane vrána a Eric obživne. A vážně nemá chuť na přátelské posezení s šálkem kávy, ale na pořádný kýbl krve.

Vrána poprvé spatřila světlo světa v roce 1989, ale vrcholu popularity dosáhla až v roce 1994, kdy si hlavní roli střihnul do té doby nepříliš známý Brandon Lee, syn slavného Bruce Leea. Při natáčení tragického příběhu se však stala nehoda a v úvodní scéně přepadení se mezi slepé náboje přimíchal jeden ostrý, který ukončil hercův život. A přitom se, obdobně jako hlavní hrdina, měl za 17 dní ženit. 

Natočená smrt byla okamžitě zničena a zbylých několik scén se dotočilo s Brandonovým dvojníkem. Natáčení provázela i velká řada nešťastných náhod, kdy došlo ke zraněním hned několika členů štábu, což film zahalilo značně mystickou aurou. Do kin se však lidi chodit nebáli, a i proto vznikly tři další pokračování.ZAPOJTE SE


Partnerský program