UPOZORNĚNÍKritériu neodpovídají žádné výrobky.

» 300

300 Zrušit skupinu

celkem: 0 produktů

Nejdříve byla bitva. Potom byl komiks. A teď je i film. Testosteronem nadupaný, plný efektních zpomalovaček, krvavého zabíjení a pohledů na vypracovaná mužská těla (což potěší hlavně dámy.) Akční film s historickými kořeny a fantasy prvky, který se po stylové stránce může směle měřit se Sin City a Avatarem.

Na 300: Bitva u Thermopyl nejde hledat nějaká filozofická moudra ani se opájet výborným příběhem. Ten se totiž dá shrnout do jednoduchého a historického „300 Sparťanů drželo průsmyk před obří přesilou Peršanů vedenou Xerxeem, hrdinsky padlo a jejich oběť pomohla získat Řekům čas, aby se sjednotili a armádu nakonec odrazili.“ Všechno je, stejně jako v původním komiksu, podřízeno opojnému vizuálu a prim zde hrají hektolitry digitální krve a efektní scény.

K těm, jako v každém správném akčním filmu, patří i několik nezapomenutelných hlášek, jako „Tonight, we dine in hell!“ (Dnes večeříme v pekle), skopnutí perského emisara do jámy spolu s výkřikem „This is Sparta!“ (Tohle je Sparta) a nezapomenutelná reakce na fakt, že sluneční svit nepronikl přes hustou střelbu šípů „Co budeme dělat? – Budeme bojovat ve stínu.“ A o tom, že všichni Sparťané jsou řádně drsní, svědčí i fakt, že sám král Leonidas zabije v průběhu bitvy přesně 33 nepřátel. No řekněte, pánové, nechtěli byste mít jednoho ze Sparťanů za vzor? A vy dámy, nechtěly byste mít takového chlapa doma?ZAPOJTE SE


Partnerský program