fantoys.cz » Avatar

Avatar Zrušit skupinu

celkem: 1 produktů

Řadí se dle

SKLADEM
528
více značky EDIT »

Sci-fi Avatar přinesl zejména náhled na neuvěřitelný svět nádherné planety Pandora, kterou začne necitelné lidstvo zabírat domorodé rase Na’vi. Příběh stavící na konfliktu dvou různorodých civilizací však totálně přebil neuvěřitelný vizuál a hlavně plně využitý 3D efekt.

Avatar představuje v hlavní roli paralyzovaného mariňáka Jakea Sullyho (Sam Worthington, známý mj. i z posledního Terminátora), který se zapíše do programu Avatar – ten umožňuje vybranému člověku ovládat jeho genetického dvojníka, který je však „vyroben“ jako příslušník původního domorodého obyvatelstva – Na’vi, jež svou stavbou připomíná tu lidskou. Právě tito dvojníci a hlavně Jake mají za úkol spřátelit se s obyvatelstvem, provést průzkumnou misi, která má připravit Pandoru a její obyvatele na to, že lidé ji značně zničí při těžbě cenného minerálu.

Původní plán však dostává zásadní trhlinu: domorodci na levitující skály, stromy dosahující výšky mrakodrapů a světélkující prales plný nádherných tvorů a prehistorických predátorů, nedají dopustit a rozhodně si nechtějí nechat kolonizovat a zničit svou překrásnou planetu. Při odhalení záměru lidí se Na’vi vzbouří a postaví naší rase na odpor. A mariňák Jake Sully neví, na čí stranu se přidat – při misi se totiž sblíží s Na’vijskou princeznou Neytiri a ani životní filozofie Pandořanů mu není cizí.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!ZAPOJTE SE


Partnerský program