fantoys.cz » Call Of Duty

Call Of Duty Zrušit skupinu

celkem: 1 produktů

Řadí se dle

SKLADEM
999
více značky HERDING »

Call of Duty je FPS známá hlavně pro kvalitní multiplayer a filmově vyprávěnou hru pro jednoho hráče. Pokud chcete udělat radost milovníkovi stříleček, rozhodně nešlápnete vedle tričkem nebo jiným doplňkem s motivem série.

Jedna z nejpopulárnějších FPS sérií pro PC i konzole začala v období druhé světové války, aby se postupně díky popularitě dostala přes různé odbočky až do moderní doby. V trilogii Modern Warfare postupně odvrátíte hrozbu třetí světové války, procestujete téměř celý svět (v posledním díle zavítáte i do Prahy) a stanete se součástí všeho, co normálně vidíte jen na plátnech kin: užijete si bouchání budov ve vaší blízkosti, svistotkulek nad hlavou a další nezapomenutelné okamžiky.

Mimo filmového zpracování je silnou stránkou Call of Duty i multiplayer, který ji řadí mezi nejpopulárnější hry všech dob; jen za první den se prodalo téměř 10 miliónů kusů nejnovějšího dílu. Sérii se však nevyhnulo ani několik skandálů, mezi nejznámější patří povyk ztropený okolo mise, kdy se po hráči vyžaduje účast při teroristickém útoku na letiště – na vlastní oči tak minimálně vidíte masakrování desítek nevinných civilistů a kdykoliv můžete stisknout spoušť a ukončit život nevinných. I přes to se však série nese v patriotickém duchu a Modern Warfare se jinak točí hlavně kolem střílení teroristů, ne nevinných osob. Call od Duty nemá na poli herních zážitků téměř žádnou konkurenci a prodeje i popularitu mu může závidět jak superpopulární World of Warcraft, tak jeho přímý konkurent: série Battlefield.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!ZAPOJTE SE


Partnerský program