UPOZORNĚNÍKritériu neodpovídají žádné výrobky.

fantoys.cz » Hulk

Hulk Zrušit skupinu

celkem: 0 produktů

Hulk je alteregem ušlápnutého fyzika, který se pod návalem emocí mění v zelené, vzteklé monstrum. Novodobý Dr. Jekkyl a pan Hyde se však snaží využít své schopnosti k dobrým věcem, a proto je zařazen do elitního týmu Avangers (Iron Man, Thor, Kapitán Amerika, Hawkeye, Nick Fury, Black Widow).

Dr. Bruce Banner byl rezervovaný, introvertní fyzik. Po vystavení záření gamma bomby se z něj stal velký, zelený Hulk – vzteklé a obří monstrum, které se musí fyzik postupně naučit udržet na uzdě. Pro veřejnost je totiž pořád jen nebezpečná nestvůra, jež ničí, co jí přijde do cesty. Často je tak na milého Hulka povolána armáda, což však občas bohužel vyústí v ještě větší masakr protože: „Čím je Hulk vzteklejší, tím je taky silnější!"

Postupem času se Hulk kvůli sobě i kvůli lásce mění z neovladatelného monstra v člověka, který své alterego využívá k dobrým činům (jedním z nich je i zničení hrozivého Abomination). To mu zaručuje místo v elitním superhrdinském týmu Avangers (Iron ManThorKapitán Amerika,HawkeyeNick FuryBlack Widow), jenž bude v současné době hrát hlavní roli ve filmu pod taktovkou Josse Whedona (Firefly, Buffy The Vampire Slayer, Dollhouse, Glee, Angel a další). ZAPOJTE SE


Partnerský program