UPOZORNĚNÍKritériu neodpovídají žádné výrobky.

fantoys.cz » Street Fighter

Street Fighter Zrušit skupinu

celkem: 0 produktů

Street Fighter je legendární série bojovek, která se poprvé objevila na arkádových automatech již v roce 1987. A existuje do dnešních dní, aby si z počítačů, konzolí a automatů odskočila i na plátna kin a do komiksových sešitů.

Street Fighter je legendární sérií bojovek, jež založila svou tradici na jednoduchém ovládání, které se dokáže naučit skutečně každý. Větší problém pak nastává ve chvíli, kdy chcete hru doopravdy ovládnout – tehdy musíte do paměti uložit spoustu různých kombinací tlačítek pro různá speciální komba, jež jsou klíčem k úspěchu pro poražení nebezpečných nepřátel a mistrů kung-fu.

Mezi nejlegendárnější postavy z této série patří bezesporu Ryu a bojovnice Chun-Li, kteří hrají hlavní role i ve většině filmů, jež na motivy videoherní série vznikly. Překvapivě pak jde o poměrně kvalitní kousky, jež by až na výjimky rozhodně neměly ujít žádnému divákovi akčních filmů, který hledá oddechovou zábavu.

Jedinou bojovkovou konkurenci pro Street Fightera představuje ještě úspěšnější série Tekken a potom podobně populární Mortal Kombat, které svým principem, propracovaností i doprovodnými filmy šlapou celé sérii na paty. Street Fighter pak stejně jako ony patří mezi nejlépe prodávané videoherní značky – prodalo se kolem 26 milionů kopií celé série, což studiu celkem vyneslo přes jednu a půl miliardy dolarů. Zařadila se tak po bok sérií jako je Resident Evil, Call of Duty, Grand Theft Auto, World of Warcraft a dalších.ZAPOJTE SE


Partnerský program