fantoys.cz » World Of Warcraft

World Of Warcraft Zrušit skupinu

celkem: 1 produktů

Řadí se dle

SKLADEM
1 390
více značky NNM »

World of Warcraft je jednou z nejznámějších a nejlepších her na světě - jakýkoliv předmět s tématikou WoW udělá radost každému hráči!

World of Warcraft je v současné době nejpopulárnější a nejhranější fantasy MMORPG, přičemž celosvětově si měsíční poplatky za hraní platí něco přes 10 miliónů hráčů. Základní myšlenkou hry je spojit klasické RPG (plnění různých úkolů, vylepšování postavy, prožívání epického příběhu) s jistou formou sociální interakce – některé úkoly vyžadují spolupráci více hráčů, hráči vytvářejí guildy a často spolu zůstávají v kontaktu i mimo hru.

Warcraft své popularitě vděčí především kvůli zajímavému hernímu světu, jehož příběh začalo vývojářské studio Blizzard již v roce 1994 se sérií populární realtimeových strategií. Hráči rovněž oceňují péči vývojářů (k WoW zatím vyšly 4 datadisky a bezpočet patchů), zajímavé události v herním světě (v Azerothu se slaví Vánoce, Velikonoce, Halloween i další svátky) a hlavně neustálou snahu inovovat (poslední datadisk jménem Cataclysm například přinesl řadu úkolů, které se vymaňují z klasické šablonky „přines x předmětů, zabij y monster.“)

 

 

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!ZAPOJTE SE


Partnerský program